Messe Stuttgart Ares Fuarcılık

Stand Tasarım

Sothis Mimarlık, 1995 yılından bu yana hem yurtiçinde hem de yurtdışında olmak üzere, kendi alanlarında markalaşmış bir çok firmaya fuar stant tasarımı ve uygulaması, ofis,showroom,iç dekorasyon, inşaat hizmetleri, ev dekorasyon ve bayi yenileme hizmetleri vermektedir.

Telefon: +90 216 573 90 02
e-posta : info@sothismimarlik.com

Pınar Mimarlık uzun yıllardan bu yana profesyonel mimar, pazarlama, satış ve yönetici ekibi ile birlikte çalışmalarına devam etmektedir. Kendi bünyesine bağlı 3 Ahşap ve Modüler Atölyesi, 20’den fazla tasarım ve montaj ekibi ile Türkiye’nin önemli fuarlarına imza atmaya devam ediyorlar.
Özellikle 4 gün devam eden Fuar Organizasyonlarındaki stand projelerimizde, A’dan Z’ye doğru ekip ve doğru planlama ile hareket etmeyi kendimize görev edindik. Doğru Brief almaktan, Kurumsal kimliğinizi ve Ürünlerinizi vurgulayan Stand Çizimlerine, Proje üzerindeki çizimlerin Alana doğru yerleştirilmesinden, Boya ve Elektrik işlerine, Ekstra malzemelerinizin zamanında tesliminden, fuar süresince profesyonel bir ekibin sizlere hizmetine kadar her aşama bizler için aynı önem derecesine sahiptir.

Telefon: 0212 494 22 70
E-Posta: info@pinarmimarlik.com

Standart Fuar Servisler A.Ş. bir CNREXPO Grubu şirketi olup, 1996 yılında kaliteli ve efektif fuar servisleri vermek amacı ile kurulmuştur. Fuar için gerekli olabilecek her türlü teknik donanımı, standart veya özel dekorasyonlu standları, ekstra malzeme ve hizmetleri, uygun bütçeyle ve doğru şekilde karşılamak ve zaman kaybını önlemek için katılımcılara CNREXPO fuar merkezinde hizmetlerin devam etmektedir. Ayrıca bu hizmetlerini gerektiğinde yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda sunabilmektedir.

Telefon: 0212 465 74 74
E-Posta: info@standfit.com

Print
 

İletişim

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti. Tel.: 0212 284 11 10

Fax.: 0212 284 10 01
E-Mailinfo@messe-stuttgart.com.tr

Hızlı Erişim
Stand Hizmeti
Parken
Parken
Parken

Anlasmalı olduğumuz dekoratör firmalarından fuarlarımız için uygun fiyatlar alabilirsiniz.

Seyahat Ve Konaklama

Almanyada düzenlenen Messe Stutgart  fuarları seyahat hizmetlerinde tek  yetkili resmi  seyahat acentesi  Fuar Sepeti 'dir. Seyahat planlarınızla ilgili tüm sorularınız için Fuar Sepeti ile irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medya